Active

RUVAS

Юридическая поддержка Фонда

pravo

Наши проекты - ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ СИНОЧКА!!!! (#206)

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ СИНОЧКА!!!!
Собрано: 1 570.00 грн. (Кто помог)
Пожертвовать    Купить карту
Хабаль М.М., 31.01.2009
Регион проживания: Луцьк (Волынская область)
Диагноз: Гідронефроз єдиної лівої нирки 3 ст.
Необходимо собрать: 30 000.00 грн.
Место лечения: Израїль, м. Тель-Авив лікарня "Ихилов-Сураски"

ДОПОМОЖІТЬ

ВРЯТУВАТИ

ДИТИНУ!!!

 Я Хабаль Євгенія Олександрівна мати 5-ти річного хлопчика Хабаля Максима Михайловича, звертаюсь до небайдужих людей з проханням про допомогу моєму синочку!!!

Ось вже п»ять років ми борися з страшним недугом моєї дитини. Наша історія почалась ще на 6 місяці вагітності, при плановій перевірці УЗД виявили аномальний розвиток сечовивідної системи. Для нас це було великим шоком! Лікарі наполягали на перериванні вагітності, зазначаючи що дитина з такою патологією не виживе! Після цього страшного вироку ми  батьки та рідні розпочали справжню боротьбу за життя своєї кровиночки та  з Божою допомогою, я виносила і народила дитину!!! З того часу почалися наші поневіряння по лікарням. Ми пройшли діагностику від народження в лікарнях - «Охмадит», Львівській Обласній дитячій спеціалізованій  клінічній лікарні, які направила нас нас на обстеження і лікування в м. Київ. Здавши усі можливі аналізи, нам встановили діагноз  «Вроджена вада сечовивідної системи – двобічний гідронефроз 3 ст.». В віці 4 місяці Максиму зробили першу операцію в Інституті урології АМН України (клініка дитячої урології) на ліву нирку резекція лоханочно-сечового сегмента та верхньої третини сечовода, накладений пієлоуретростамоз. Через 6 місяців  зробили операцію на праву нирку, проте нажаль нирку врятувати не змогли – все закінчилось видаленням правої нирки. Через рік нам довелось  зробити ще одну термінову операцію з видалення пахової грижі. Життя мого сина під постійним контролем лікарів, кожного місяця ми повинні здавати аналізи сечі та крові аби контролювати функціональні показники єдиної лівої нирки. Кожний рік ми робимо планове обстеження в лікарні , останнє з якого нам дало не втішні результати. Видільна функція нирки порушена, стінки критично витонченні, на даний момент встановлений діагноз гідронефроз єдиної лівої нирки 4 стадії. На даний момент нирка гігантського розміру, займає більшу частину порожнини тіла маленького Максимка. Українські лікарі ставлять питання про пересадку нирки та не дають втішних прогнозів, адже залишилась єдина нирка. Поки моя дитина усіма силами справляється без гемодіаліза, проте резерви маленького організму не безмежні. Нажаль це не єдина проблема, в вересні 2013 р. виявили гігрому  в підколіному суставі (Кіста Бейкера), яку теж треба видаляти і проходити певний курс реабілітації. Ми батьки в пошуках виходу з даної ситуації звернулись по допомогу в різні закордонні клініки відсилаючи запити в Німечину, Польшу та Ізраїль. Отримавши відповідь з клініки  «Ихилов - Сураски» в м. Тель Авив, в січні 2013 року ми пройшли комплексну діагностику нирки, що дали нам надію на успішне лікування нашої дитини. Лікарі запропонували зробити операцію лазерну ендопіелотомію з залишеним стентом Пигтейл.

Операція потребує великих коштів, яких в нас  за роки лікувань вже вичерпані. За свого рідного братика щодня хвилюється його рідна сестричка Анюта, ми батьки та усі рідні. Звертаємося до Вас не бути байдужим до нашого горя та допомогти в зборі коштів на оплату операцій в клініці.

Тел. Мами Євгенії 0967480856,  отримувач Хабаль Є.О: №р\р 5168757240017386,

Приватбанк № рахука банка 29244825509100 МФО 305299 ЕРДПУО 14360570

Кто помог

Алёна, Екатерина, Макухин Игорь Валерьевич, Яремич Д.Ю.

Отчет

Комментарии (0)

Нет комментариев

Добавить комментарий

 
* - поля, обязательные для заполнения
*:
:
*:
*:
Введите код на картинке
 

PlaXiva WDC